Program

Program ostatniej edycji

FIT Weekend 2017

Kulturystyka i fitness

Kulturystyka i fitnessNajlepsi polscy zawodnicy w dziedzinie kulturystyki w swoim kalendarzu niezmiennie od 4 lat mają wpisane Targi Kielce jako centrum kulturystycznego świata. Tutaj już po raz 4. odbędą się najważniejsze i najbardziej prestiżowe zawody tej odmiany sportu. Mistrzostwa Polski w Kulturystyce każdego roku motywują do pracy ponad 130 zawodników, którzy walczą o tytuł najlepszego. Podczas FIT Weekend 2017 na scenie głównej zawodniczki będą walczyły również o tytuł Mistrzyni Fitness w ramach Mistrzostw Polski Fitness. Emocje będą ogromne!

 

Pole Dance

pole dance

Jeszcze więcej hipnotyzującego pole dance! Po sukcesie Pucharu Polski Pole Dance Show oraz Zawodów Pole Dance EXOTIC Show, w których wystąpiło ponad 80 pole dancerów przyszła pora na coś więcej. Mistrzostwa Polski POLE SPORT, które od 22 kwietnia odbędą się w Targach Kielce będą przepustką do Mistrzostw Świata IPSF. Zawody dla amatorów, POLE DANCE i EXOTIC Show, warsztaty pole dance oraz strefa wystawców – to wszystko czeka na zwiedzających podczas FIT Weekend 2017. Pole dance to zmysłowe połączenie tańca, sportu i rywalizacji. Zmagania zawodników i obserwowanie ich precyzyjnych ruchów na rurze przyprawiają o dreszcze i wzbudzają podziw. To trzeba zobaczyć na żywo!

 

Muaythai

Muaythai – sport walki z ponad tysiącletnią tradycją. Efektywna walka oraz cała gama rytuałów i zwyczajów towarzyszących zawodnikom w momencie przygotowań, to barwne i zapierające dech w piersiach widowisko. Może właśnie dlatego boks tajski spotyka się z coraz szerszym gronem odbiorców. Ogólnopolska Liga Muaythai odbędzie się podczas FIT Weekend 2017. Organizatorem wydarzenia jest Sekcja Sportów Walki Klincz oraz Targi Kielce. Udział w zawodach weźmie ponad 100 zawodników.

 

Karate Kyokushin

Z Japonii do Kielc. Karate to sztuka walki i sport walki stworzony na Okinawie, w Japonii, która obejmuje swoim zasięgiem cały świat. Do chwili obecnej powstało ponad 100 stylów karate. Od momentu powstania sztuka ta ewoluowała. W wielu stylach aspekt realnej walki został zachowany, a nawet rozwinięty. Jak wyglądają walki karateków będzie można sprawdzić w kwietniu podczas targów FIT Weekend. W Targach Kielce po raz pierwszy odbędzie się Grand Prix Polski Karate Kyokushin, którego współorganizatorem jest Świętokrzyski Klubu Karate Kyokushin oraz Sport Club Karate Sawicki Team.

 

Strefa targowa

strefa targowa

Sportowe emocje są nierozerwalną częścią FIT Weekendu. Od tego rozpoczęła idea tych widowiskowego i przyciągającego uwagę wydarzenia – największego multisportowego wydarzenia w Południowej Polsce. Oprócz zmagań sportowych FIT Weekend to także targi. Suplementy, odżywki, akcesoria sportowe, odzież. W Targach Kielce pojawią się czołowe marki tego sektora rynku. Zarówno zapaleni miłością do sportu, jak i poszukujący motywacji do aktywnego trybu życia znajdą tu coś dla siebie.

 

W programie wydarzenia również:

  • Festiwal Fitness pod okiem trenerów sieci siłowni Jatomi
  • Mobilna ściana wspinaczkowa
  • Gigantyczne tory przeszkód