Sportowe emocje wygrały podczas FIT Weekendu

Ponad 7000 zwiedzających wzięło udział w wydarzeniach, które wpisały się w tegoroczny program FIT Weekendu w Targach Kielce. Od 21 do 23 kwietnia w kieleckim ośrodku wystawienniczym królowały sportowe emocje. Była to dobra dawka pozytywnej energii, którą zapewniły ciekawy program wydarzeń towarzyszących. Główny punkt wydarzenia, Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness zamknięto z rekordową liczbą 409 zawodników, którzy stanęli do rywalizacji o tytuł Mistrza Polski. Czytaj dalej Sportowe emocje wygrały podczas FIT Weekendu

Harmonogram FIT Weekend 2017

Wielkimi krokami zbliża się największy festiwal sportu.  Gwiazdy kulturystyki i fitness, pole dancerzy, zawodnicy muaythai i karate, trenerzy personalni, instruktorzy fitness – od 22 do 23 kwietnia będzie można ich spotkać tylko w Targach Kielce podczas multisportowego wydarzenia FIT Weekend. Fani aktywnego spędzania wolnego czasu powinni już dziś zaplanować swój udział w tym wydarzeniu. Czytaj dalej Harmonogram FIT Weekend 2017

Gwiazdy kulturystyki i fitness zapraszają na FIT Weekend

Justyna Zięcina, Szymon Łada, bracia Tomek i Radek Słodkiewcz, Jarosław Olech, Żaneta Szlęzak, Wojciech Pieczaba – zdecydowani liderzy kulturystyki, fitness i trójboju siłowego w Polsce i na świecie dołączyli do grona ambasadorów największych targów dla aktywnych. FIT Weekend, który od 21 do 23 kwietnia odbędzie się w Targach Kielce zapowiada się imponująco.

Czytaj dalej Gwiazdy kulturystyki i fitness zapraszają na FIT Weekend

Ogólnopolska Liga MuayThai

To już pewne! Muaythai ponownie pojawi się w programie FIT Weekend 2017. Kielecki klub Klincz Sekcja Sportów Walki zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Lidze MuayThai.

– Ogólnopolskie zawody odbędą się pod patronatem Polskiego Związku Muaythai – mówi Rafał Maciaszek, koordynator Ligii i założycie Sekcji Sportów Walki Klincz. – W kwietniowych zawodach wezmą udział zarówno profesjonalni zaowdnicy, jak i ci mniej zaawansowani. Spodziewamy się około 100 zawodników czynnie biorących udział w walkach.

Czytaj dalej Ogólnopolska Liga MuayThai

Super konkurs z partnerem targów FIT Weekend

Portal Budujmase.pl dołączył do grona partnerów medialnych multisportowego święta w Targach Kielce – targów FIT Weekend. Dla szukających motywacji do zmiany swojego ciała przygotowali konkurs Metamorfoza 10 000.

PODEJMIJ WYZWANIE, ZGARNIJ 10 000 ZŁ tak brzmi główne hasło konkursu portalu budujmase.pl Metamorfoza 10 000 – pierwszy tego typu konkurs w Polsce.  Metamorfoza 10.000 powstała z chęci promowania zdrowego i aktywnego trybu życia u osób w każdym wieku, zarówno u mężczyzn jak i u kobiet.

Czytaj dalej Super konkurs z partnerem targów FIT Weekend