Rozgrzewamy się przed FIT Weekendem

W najbliższą sobotę, 8 kwietnia, w Galerii Echo ekipa z Targów Kielce poprowadzi „Rozgrzewkę przed FIT Weekendem”. Na odwiedzających czeka wiele sportowych atrakcji. W programie między innymi  pokazy pole dance, muaythai, karate.

Targi FIT Weekend, które od 21 do 23 kwietnia odbędą się w Targach Kielce, zapowiadają się jako największe sportowe wydarzenie w tej części Polski. Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, Mistrzostwa Polski Pole Sport, Pole Dance Show, Ogólnopolska Liga Muaythai, grand Prix Karate Kyokushin, Jatomi Fitness Festiwal to tylko niektóre punkty programu jakie czekają na zwiedzających. Atrakcją tegorocznej edycji wydarzenia będą Gigantyczne Tory Przeszkód.

Małą próbkę, tego co będzie się działo podczas eventu będzie można zobaczyć w Galerii Echo 8 kwietnia, w godzinach 12.00-17.00. Pokazy pole dance w wykonaniu trenerek kieleckiej szkoły My Way PDS, pokazy muaythai pod okiem Rafała Maciaszka, trenera i mistrza świata w muaythai i założyciela Sekcji Sportów Walki KLINCZ, pokazy karate teamu ze Świętokrzyskiego Klubu Karate Sawicki. Ponadto na odwiedzających czekać będą trenerzy personalni z sieci siłowni Jatomi, którzy podpowiedzą jak skorzystać ze sprzętu na siłowni. Nie zabraknie zajęć fitness z wykorzystaniem specjalnych trampolin.

Na zwiedzających czekać będą również bezpłatne konsultacje z trenerem personalnym, który opowie jak jeść i ćwiczyć, by dobrze i zdrowo wyglądać. Organizatorzy zapowiadają też mnóstwo konkursów,  w tym zawody w wiosłowaniu i bieganiu na bieżni. Do wygrania będą między innymi bilety na FIT Weekend.

Zapraszamy!

(MB)