O wydarzeniu

ck-kif-b-logo-pzkfits Jatomi rmf maxx

FIT Weekend

Multisportowe wydarzenie połączone z targami suplementów, odżywek i akcesoriów sportowych. Prestiżowe zawody sportowe: Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, Mistrzostwa Polski w Pole Dance POLE SPORT. To w Targach Kielce wyłonieni zostaną mistrzowie, którzy będą reprezentować Polskę w Europie i na świecie. Strefa workout i crossfit, Festiwal Fitness z najlepszymi trenerami sieci siłowni Jatomi. Prawdziwe święto zdrowia i aktywnego trybu życia. Nie możesz tego przegapić!

 

Aktualności

Gwiazdy kulturystyki i fitness zapraszają na FIT Weekend

Justyna Zięcina, Szymon Łada, bracia Tomek i Radek Słodkiewcz, Jarosław Olech, Żaneta Szlęzak, Wojciech Pieczaba – zdecydowani liderzy kulturystyki, fitness i trójboju siłowego w Polsce i na świecie dołączyli do grona ambasadorów największych targów dla aktywnych. FIT Weekend, który od 21 do 23 kwietnia odbędzie się w Targach Kielce zapowiada się imponująco.

Ogólnopolska Liga MuayThai

To już pewne! Muaythai ponownie pojawi się w programie FIT Weekend 2017. Kielecki klub Klincz Sekcja Sportów Walki zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Lidze MuayThai. – Ogólnopolskie zawody odbędą się pod patronatem Polskiego Związku Muaythai – mówi Rafał Maciaszek, koordynator Ligii i założycie Sekcji Sportów Walki Klincz. – W kwietniowych zawodach wezmą udział zarówno profesjonalni …

Program

Kulturystyka i fitness

Kulturystyka i fitnessNajlepsi polscy zawodnicy w dziedzinie kulturystyki w swoim kalendarzu niezmiennie od 4 lat mają wpisane Targi Kielce jako centrum kulturystycznego świata. Tutaj już po raz 4. odbędą się najważniejsze i najbardziej prestiżowe zawody tej odmiany sportu. Mistrzostwa Polski w Kulturystyce każdego roku motywują do pracy ponad 130 zawodników, którzy walczą o tytuł najlepszego. Podczas FIT Weekend 2017 na scenie głównej zawodniczki będą walczyły również o tytuł Mistrzyni Fitness w ramach Mistrzostw Polski Fitness. Emocje będą ogromne!

Pole Dance

pole dance

Jeszcze więcej hipnotyzującego pole dance! Po sukcesie Pucharu Polski Pole Dance Show oraz Zawodów Pole Dance EXOTIC Show, w których wystąpiło ponad 80 pole dancerów przyszła pora na coś więcej. Mistrzostwa Polski POLE SPORT, które od 22 kwietnia odbędą się w Targach Kielce będą przepustką do Mistrzostw Świata IPSF. Zawody dla amatorów, POLE DANCE i EXOTIC Show, warsztaty pole dance oraz strefa wystawców – to wszystko czeka na zwiedzających podczas FIT Weekend 2017. Pole dance to zmysłowe połączenie tańca, sportu i rywalizacji. Zmagania zawodników i obserwowanie ich precyzyjnych ruchów na rurze przyprawiają o dreszcze i wzbudzają podziw. To trzeba zobaczyć na żywo!

 

Muaythai

Muaythai – sport walki z ponad tysiącletnią tradycją. Efektywna walka oraz cała gama rytuałów i zwyczajów towarzyszących zawodnikom w momencie przygotowań, to barwne i zapierające dech w piersiach widowisko. Może właśnie dlatego boks tajski spotyka się z coraz szerszym gronem odbiorców. Ogólnopolska Liga Muaythai odbędzie się podczas FIT Weekend 2017. Organizatorem wydarzenia jest Sekcja Sportów Walki Klincz oraz Targi Kielce. Udział w zawodach weźmie ponad 100 zawodników.

 

Karate Kyokushin

Z Japonii do Kielc. Karate to sztuka walki i sport walki stworzony na Okinawie, w Japonii, która obejmuje swoim zasięgiem cały świat. Do chwili obecnej powstało ponad 100 stylów karate. Od momentu powstania sztuka ta ewoluowała. W wielu stylach aspekt realnej walki został zachowany, a nawet rozwinięty. Jak wyglądają walki karateków będzie można sprawdzić w kwietniu podczas targów FIT Weekend. W Targach Kielce po raz pierwszy odbędzie się Grand Prix Polski Karate Kyokushin, którego współorganizatorem jest Świętokrzyski Klubu Karate Kyokushin oraz Sport Club Karate Sawicki Team.

 

Strefa workout

strefa workout

Street workout to ćwiczenia o charakterze siłowym, wykonywane przy użyciu elementów zabudowy miejskiej, np. murków, barierek, trzepaków, latarni. Taki klimat stworzony jest również w przestrzeni hali wystawienniczej. Przy dźwiękach muzyki specjaliści o workout prezentują ten widowiskowy trening. Repertuar technik wykorzystywanych wstreet workout jest praktycznie nieograniczony. Najczęściej spotykane są podciągania, przysiady, brzuszki i wznosy nóg. W kwietniu zapraszamy do Targów Kielce  i bliżej poznać tę formę aktywności.

 

Strefa targowa

strefa targowa

Sportowe emocje są nierozerwalną częścią FIT Weekendu. Od tego rozpoczęła idea tych widowiskowego i przyciągającego uwagę wydarzenia – największego multisportowego wydarzenia w Południowej Polsce. Oprócz zmagań sportowych FIT Weekend to także targi. Suplementy, odżywki, akcesoria sportowe, odzież. W Targach Kielce pojawią się czołowe marki tego sektora rynku. Zarówno zapaleni miłością do sportu, jak i poszukujący motywacji do aktywnego trybu życia znajdą tu coś dla siebie.

W programie wydarzenia również:

  • Festiwal Fitness pod okiem trenerów sieci siłowni Jatomi
  • Mobilna ściana wspinaczkowa
  • Gigantyczne tory przeszkód

Na bieżąco informujemy o szczegółach wydarzenia na naszej stronie, jak i na profilu FIT Weekend na facebook.com.

Partnerzy i goście

ck-kif-b-logo-pzkfits olimp klub-sportowy-tecza Jatomi
realpharm ecs klincz pole dance studio
galeria echo mk bowling kosmos  
Wyłączny patron radiowy imprezy
rmf maxx
Partner logistyczny
Patronat medialny
all nutrition sfd
cksport fit-pl sport dla wszystkich
fabryka siły KIF  body challenge
fitwoman pakernia24
6-pak power puder studiuje-eu
 

Kontakt

photo Menedżer targów
Konrad Lenartowicz
41 365 13 72
797 339 393
lenartowicz.konrad@targikielce.pl
photo Menedżer targów
Bartosz Nowakowski
41 365 14 45
+48 797 339 459
nowakowski.bartosz@targikielce.pl
photo Zespół Projektowania Stoisk
Dawid Krzeszowski
41 365 13 79
krzeszowski.dawid@targikielce.pl
photo Marketing
Katarzyna Rosołowska
41 365 12 35
rosolowska.katarzyna@targikielce.pl
photo Marketing
Michał Łysek
+4841 365 13 70
lysek.michal@targikielce.pl
photo Public Relations
Marlena Baradziej
518322165
baradziej.marlena@targikielce.pl