Edycja 2018

Praca Kariera Rozwój w Targach Kielce

Oferty praca, praktyk, staży czy szkoleń – to wszystko czeka na uczestników podczas XII Ogólnopolskich Targów Pracy dla Studentów i Absolwentów Szkół Wyższych, które odbędą się w Targach Kielce

Wydarzenie Praca Kariera Rozwój 2018 w Targach Kielce, to największe tego typu wydarzenie w w województwie świętokrzyskim, przeznaczone dla młodych osób poszukujących nowych możliwości pokierowania swoją karierą zawodową, rozwojem osobistym lub pracy. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja, podobnie jak w ubiegłych latach, będzie cieszyć się dużą frekwencją wśród absolwentów i studentów uczelni wyższych.
Organizatorem targów jest stowarzyszenie AIESEC, Targi Kielce, Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach oraz Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan.
Targach Kielce podczas wydarzenia, można będzie spotkać wielu absolwentów, którzy zjawili się zachęceni możliwością znalezienia zatrudnienia lub zorientowania się jakie możliwości daje rynek pracy. Wielu studentów, którzy odwiedzili targi pracy we wcześniejszych edycjach przybyło z ciekawości, na jakie oferty mogliby liczyć po zakończeniu studiów. – Jestem jeszcze w trakcie studiów, na kierunku Zarządzanie Inżynierią Produkcji na Politechnice Świętokrzyskiej. Przyszłam tutaj ponieważ chciałam się dowiedzieć jakie oczekiwania mają przyszli potencjalni pracodawcy i na jakie oferty pracy będę mogła liczyć po zakończeniu edukacji. Jestem zadowolona, że tu przyjechałam, bo udało mi się uzyskać dużo informacji – mówiła Justyna, odwiedzająca XI Edycję Targi Praca Kariera Rozwój.