Targi Praca Kariera Rozwój
Praca, praktyki, staże, szkolenia
16 kwietnia 2018
Czytaj więcej

O nas

Praca Kariera Rozwój to największe targi pracy w województwie świętokrzyskim, organizowane od ponad 10 lat przez studentów dla studentów i absolwentów, poszukujących nowych możliwości pokierowania swoją karierą zawodową, rozwojem osobistym lub po prostu poszukujących wartościowej pracy. 16 kwietnia 2018 odbędzie się XII edycja. Organizatorem Targów są: stowarzyszenie AIESEC oraz Targi Kielce.

Ponad 10 lat doświadczenia

Od ponad 10 lat współnie z Targami Kielce, pomagamy studentom rozwinąć siebie oraz w znalezieniu pracy po zakończeniu studiów

Bezpośredni kontakt ze studentami

Nasze wydarzenie zawsze cieszy się wysoką frekwenfencją studentów, co umożliwa firmom zwiększenie rozpoznawalności wsród tej grupy społecznej.

Obecność 10 największych uczelni wyższych w regionie

Od wielu lat współpracujemy z największymi uczelniami wyższymi w Kielcach przez co nasze wydarzenie pomaga studentom z różnych kierunków oraz o różnych zainteresowaniach

Edycja 2018

Praca Kariera Rozwój w Targach Kielce

Oferty praca, praktyk, staży czy szkoleń – to wszystko czeka na uczestników podczas XII Ogólnopolskich Targów Pracy dla Studentów i Absolwentów Szkół Wyższych, które odbędą się w Targach Kielce

Wydarzenie Praca Kariera Rozwój 2018 w Targach Kielce, to największe tego typu wydarzenie w w województwie świętokrzyskim, przeznaczone dla młodych osób poszukujących nowych możliwości pokierowania swoją karierą zawodową, rozwojem osobistym lub pracy. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja, podobnie jak w ubiegłych latach, będzie cieszyć się dużą frekwencją wśród absolwentów i studentów uczelni wyższych.
Organizatorem targów jest stowarzyszenie AIESEC, Targi Kielce, Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach oraz Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan.
Targach Kielce podczas wydarzenia, można będzie spotkać wielu absolwentów, którzy zjawili się zachęceni możliwością znalezienia zatrudnienia lub zorientowania się jakie możliwości daje rynek pracy. Wielu studentów, którzy odwiedzili targi pracy we wcześniejszych edycjach przybyło z ciekawości, na jakie oferty mogliby liczyć po zakończeniu studiów. – Jestem jeszcze w trakcie studiów, na kierunku Zarządzanie Inżynierią Produkcji na Politechnice Świętokrzyskiej. Przyszłam tutaj ponieważ chciałam się dowiedzieć jakie oczekiwania mają przyszli potencjalni pracodawcy i na jakie oferty pracy będę mogła liczyć po zakończeniu edukacji. Jestem zadowolona, że tu przyjechałam, bo udało mi się uzyskać dużo informacji – mówiła Justyna, odwiedzająca XI Edycję Targi Praca Kariera Rozwój.

Kontakt

Nina Pushpakumara

Koordynator projektu

  • nina.pushpakumara@aiesec.net
  • 576 871 450

Agata Niemczyk

Koordynator ds. Sprzedaży

  • agata.niemczyk@aiesec.net
  • 534 660 572

Katarzyna Kocuba

Specjalista ds. organizacji targów

  • kocuba.katarzyna@targikielce.pl
  • 662 225 569