PO KARIERĘ DO TARGÓW KIELCE


Targi 2013’ ponad 5 000 zwiedzających kilkudziesięciu wystawców

Targi Praca Kariera Rozwój
Już 8 kwietnia 2014 na Targach Kielce


PRZYJDŹ I ZADBAJ O SWOJĄ LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ!
VIII EDYCJA TARGÓW PRACA KARIERA ROZWÓJ 2014

Targi Praca Kariera Rozwój są adresowane dla Studentów i Absolwentów Szkół Wyższych. To największe przedsięwzięcie na świętokrzyskim rynku pracy i wśród społeczności studenckiej. To jedna z nielicznych imprez, która daje szansę na znalezienie satysfakcjonującej pracy młodym i ambitnym ludziom.

Celem targów jest zbliżenie środowisk studenckich i firm oraz zaprezentowanie aktywnym i przedsiębiorczym osobom szans, jakie daje przyszła praca. Targi dają pracodawcom możliwość promocji staży wśród studentów. Jest to doskonała forma przybliżenia środowiska akademickiego i biznesowego, uświadamiania młodym ludziom konieczności zadbania o własny rozwój zawodowy także przez praktyki i szkolenia.

Poprzednie edycje Targów Praca Kariera Rozwój obfitowały w wiele atrakcji, skierowanych przede wszystkim do studentów, a także przedsiębiorców. Podczas wystawy w 2012 roku odbywało się I Forum Biznes, Edukacja, Rozwój. Debatę na temat „Jak skutecznie studiować by znaleźć dobrą pracę?”, gdzie opowiadał o tym gość specjalny prof. Rybiński, Rektor Uczelni Vistula. W roku 2013 z kolei przeprowadzone zostało II Forum Biznes Edukacja pt. „Korzyści współpracy uczelni z biznesem – wymiar ekonomiczny”, gdzie głównym prelegentem był Ludwik Sobolewski, były prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Wydarzeniu zawsze towarzyszy również ciekawy program warsztatowo – szkoleniowym. Zainteresowani mogli dowiedzieć się jak napisać dobry biznes plan, jak założyć Start Up z sukcesem, poznać tajemnice efektywnego PR, czy przejść rozmowę kwalifikacyjną, by móc stawiać pierwsze kroki w karierze zawodowej.

Organizatorami VIII edycji Targów PRACA KARIERA ROZWÓJ są: Komitet Lokalny AIESEC Kielce, Targi Kielce, Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach oraz Biuro Innowacji Urzędu Marszałkowskiego.

NIE STÓJ! NIE CZEKAJ!
PRZYJDŹ I ZOSTAŃ GOŚCIEM TPKR 2014!


Program Targów Praca Kariera Rozwój oraz rozkład jazdy darmowego autobusu.
 
Targi Kielce

AIESEC Kielce

Urząd Marszałkowski

Centrum Wolontariatu

Patryk Zieliński
Koordynator
e-mail: patryk.zielinski@aiesec.net
tel: 796 342 240

Paweł Majewski
Wiceprezydent AIESEC Kielce
ds. Kontaktów Zewnętrznych
e-mail: pawel.majewski@aiesec.net
tel: 507 692 061

Maciej Ziernik
Koordynator ds. kontaktu z firmami
Centrum Wolontariatu
e-mail: maciej.ziernik@gmail.com
tel: 503 828 797

Marcin Paszkowski
Targi Kielce Sp. z o.o.
e-mail: paszkowski.m@targikielce.pl
tel. (+41)365 12 64

AIESEC Kielce
Al. 1000-lecia P.P. 17
D.S. "Laura" pok. 114
25-314 Kielce

Monika Lubiejewska
Biuro Innowacji,
Urząd Marszałkowski
Województwa Świętokrzyskiego
e-mail: monika.lubiejewska@sejmik.kielce.pl
tel. 41 342-16-90